Company Logo

                                 Borovinský rybník plný plotic

 

Blížil se čas na zarybnění našeho klubového rybníčku a plánovali jsme, kam vyrazíme na ryby. Když se ozval Martin Líbal a řekl, jestli máme zájem si zachytat na trofejním rybníku v Borovině, a dokonce si můžeme odvést plotice a cejny do našeho rybníčku. A vše bude zadarmo. Volba byla jasná a naplánovali jsme v úterý 16.4. v 15.00 h sraz na Borovinském rybníku. Po příjezdu jsme namíchali směs na plotice a začali jsme chytat. Naše závodní vezírky se začali rychle plnit ploticemi, perlíny a cejny. Ryby braly na hod a průměrná délka 22 cm.

 

Chytali se i kapři, tudíž si mládežníci mohli vyzkoušet, co vše zvládne feeder s velkou rybou. Náš čas se naplnil a začali jsme vezírky plných ryb dávat do připravených sudů. Laďa a Milan zavezli ryby na náš klubový rybníček. Perfektní akce pro mládež, díky panu MUDr.Tomáši Filkukovi za podporu mládeže a umožnění chytání zdarma. Nesmíme opomenout nachytané ryby, které nám daroval do našeho rybníčku. Také díky Martinu Libalovi a Ctiborovi Škerlemu, kteří se o nás starali po celou dobu lovů.                            

                                                                                                                    Milan. N

 

 

 

 

 

 

 
created by Pavel Svoboda, © 2012.