Company Logo

ERNO fishing feeds

V sobotu 1. 3. 2014 pořádal Feeder Klub Třebíč a rybářská prodejna Okoun v Bažantnici u Třebíče setkání s Jožkou Foltýnem, členem stříbrného družstva na MS Ivančice 2013 v přívlači.

Program byl rozdělen do několika přednášek. První přednáška byla o závodní přívlači, kde Jožka popisoval taktiku lovu a jemné nástrahy. Pomocí projektoru a fotek z MS Ivančice nám popisoval průběh závodu a pravidel v přívlači na MS. Ve druhé části nám byly ukázány špičkové pruty všech gramáží a velikostí doplněné o navijáky značky Daiwa. Poté nám Jožka vykládal o nástrahách a taktikách lovu na candáty, štiky, okouny, boleny, sumce a pstruhy. Poslední část přednášky byla přesunuta na druhou stranu sálu ke stolečku, kde měl připraveny vázací pomůcky na rotační třpytky a pomůcky na úpravu jigových hlaviček. Mnoho z nás na vlastní oči poprvé vidělo, jak se vyrábí třpytka, a byli jsme překvapeni, jak jednoduše jde vyrobit. Věřím, že mnoho z nás to doma vyzkouší.

Na závěr byli losovaní tři výherci, kteří dostali značkové woblery. Děkujeme Jožkovi Foltýnovi za pěknou a přínosnou přednášku o přívlači a také vzorné obsluze na Bažantnici.

 

                                                                                                              Vláčení zdar Dejv

 Nástrahy k prohlédnutí.

 Vystavované proutky a navijáky.

Přednáška začíná.

Různé druhy woblerů.

Každý si mohl prohlédnout vystavované nástrahy.

Jožka vypráví o drop-shotu, jaké má zkušenosti.

Ukázka výroby rotačních třpytek.

A třpytka je vyrobena.

Velice pěkná úprava jigových hlaviček.

Zkoumání "nejúspěšnějších" nástrah.

Medaile z MS.

Každého zaujalo něco jiného.

Zkoušení proutků. 

Závěrečné vyhlášení výherců woblerů.

Jeden z výherců.Breadcrumbs


created by Pavel Svoboda, © 2012.