Rybářský veletrh zná většina lidí z pohledu návštěvníků, tak jako my. Letos se k nám dostala nabídka od našeho hlavního sponzora firmy FIORD pod vedením Vojtěcha Maštery prodávat na veletrhu v Brně. My jsme nabídku s radostí přijali a už den před začátkem veletrhu jsme cenili zboží v naší klubovně.  Zboží bylo nové a nepoužité, starší modely prutů, navijáků a rybářské bižuterie. Kluci od Fiordu, Laďa Valíček a Martin Kučera nám ve středu už dali část věci do našeho stánku, což nám hodně pomohlo. 

Náš stánek na veletrhu. 

 

Ve čtvrtek to vypuklo, hned po příjezdu jsme doplnili zbytek zboží do regálů, co jsme dovezli. Náš stánek hned od začátku přitahoval pozornost, protože naše ceny byly opravdu o polovinu levnější a ještě k tomu kvalitní zboží. Ve čtvrtek byli ve stánku Milan a David. V pátek už bylo hodně lidí a tak se David a Petr celkem zapotili. V sobotu jsme dovezli nové zboží, které jsme rychle nacenili a uložili do regálů. V sobotu jsme čekali největší nápor zákazníků, proto jsme vytvořili sestavu tří prodavačů: David, Erik a Milan. U stánku bylo narváno a ve třech jsme byli celý den v jednom kole. V neděli se sešel celý Speed feeder team. Myslím si, že to byla dobrá zkušenost a prodávání všechny bavilo, ale byla to makačka. Některé věci jsem řekl opravdu mockrát například: vlasec  Awa – Shima 600m za 99 Kč, byla má nejpoužívanější hláška veletrhu. Poslední den na veletrhu byl také náročný a lidí bylo hodně. 

Dejv a Erik za pultem. 

 

Prodali jsme hodně zboží a máme z toho hodně dobrý pocit, že jsme mohli přiložit ruku k dílu. Na veletrhu jsme se potkali s mnoha kamarády ze závodního pole a byla sranda. Nastal konec veletrhu a bylo balení zboží. Naštěstí nás tam bylo hodně, tak to šlo velice rychle. Poslední akce byla vyložení zboží na firmě v Třebíči. Velice musíme poděkovat Vojtovi Mašterovi a pracovníkům firmy FIORD, kteří nám umožnili účast na veletrhu v Brně.

                                                                                                                        Erikxon 

U stánku bylo pořád plno.

 

Kluci se nezastavili.

 

Bazar byl opravdu dobrý tah.

 

Náš banner byl součástí stánku.

 

Dejv chystá pruty na další den.

 

Příprava cenovek.

 

Erik s Milanem za pultem.

 

Naši kamarádi se na nás přišli podívat.

 

Ve stánku jsme měli i retro věci.

 

Závodníci v roli prodavače.

 

Kompletní sestava Speedů.

 

Firma Fiord + Speedi.

 

Balení našeho stánku.

 

Sundávání banneru.

 

Úklid zboží do krabic.