Company Logo

Zima byla pro nás už zatraceně dlouhá a vyloženě jarní počasí přímo lákalo na první návštěvu u vody. Jihlavka v Třebíči tekla třiceti kubíky se spoustou trávy a listí, ostatní revíry byly ještě pod ledem.  Rozhodli jsme se, že na první letošní rybářský výlet vyrazíme na jih Moravy. Byl vybrán závodní úsek Pasohlávky, kde se budou letos konat dva závody LRU Feeder. Ráno při nakládání rybářské výbavy ukazoval teploměr mínus dva stupně. Vyrazili jsme v sestavě Erik, Milan, David, Michal.

http://old.feedertrebic.cz/files/IMG_2058.JPG

Davidův cejn.


Při příjezdu na místo byla hladina jezera klidná a pořád panovala velká zima. V dálce jsme viděli kusy ledu, které ještě nestačily roztát. Půl hodiny jsme byli bez záběru a začal foukat silný vítr. Poté konečně přišly první záběry. Kolem dvanácté hodiny svítilo slunko, přestal foukat vítr. Tohoto vzácného úkazu si všichni po dlouhé zimě náležitě užívali. Všichni jsme vytáhli alespoň jednu rybu. David chytal na hnojky a házel to daleko, proto měl záběrů nejvíce.

http://old.feedertrebic.cz/files/IMG_2064.JPG

Michal s úlovkem.


Odpoledne za námi dorazili další dva členové Feeder klubu, Tonda  a Jirka, kteří nás vystřídali na místě. Při našem odchodu už začali mít oba rybáři záběry.

http://old.feedertrebic.cz/files/IMG_2072.JPG

Cejní dvojka.


Po vydařeném prvním rybářském výletě jsme se stavili po cestě domů v naší oblíbené restauraci na něco dobrého.

 http://old.feedertrebic.cz/files/IMG_2095.JPG

Koupačův nedělní.


V neděli na stejné místo vyrazil David, Koupač a Radek, ale ryby nebyly tak aktivní, jako v sobotu. I přes znatelné ochlazení si každý „šáhl“ na nějakou tu rybu.

http://old.feedertrebic.cz/files/Snimek%20080.jpg

Erik se svým cejnem.


Těšíme se na další výpravu za šupinatými kamarády.

                                                                                ERIK NOVOTNÝ

http://old.feedertrebic.cz/files/sobota.jpg

Sobotní sestava.
created by Pavel Svoboda, © 2012.